Reserveer nu voor de nieuwe Nationale Restaurant Week 2023!

Chez Antoinette

Mediterraan, Portugees | €€
8,6 (138 reviews)
95% aanbevolen

4-gangen Menu van de Patron € 45,-

Chez Antoinette

Mediterraan, Portugees | €€
8,6 (138 reviews)
95% aanbevolen

4-gangen Menu van de Patron € 45,-

Restaurant Week
4-gangen Menu van de Patron
€ 45,-

Tijdens de Diningcity Restaurant Week bieden restaurants een geweldig en bovendien zeer voordelig verrassingsmenu aan. Een aanbieding die je niet wilt missen!

Restaurant Chez Antoinette is op basis van reviews geselecteerd als een van de deelnemende restaurants.

Wil jij lekker genieten van het 4-gangen Menu van de Patron bij restaurant Chez Antoinette voor maar € 45,-? Reserveer dan nu!

Let op! Het aantal tafels is beperkt. Reserveer dus op tijd.

Heb je dieetwensen? Op het reserveringsformulier kun je jouw verzoeken aangeven zodat het restaurant daar rekening mee kan houden.

RESERVEER RESERVEER

Wat 138 mensen zeggen over Chez Antoinette

8.6 Gebaseerd op 138 reviews. 95% van de gasten raden dit restaurant aan.
Eten
Service
Sfeer
Schrijf een review en deel je foto's

"Top"
10.0 Keuken 10 | Service 10 | Sfeer 10

Uitstekende lekkere en aparte gerechten met heerlijke Begeleidende Portugeesche wijnen met uitgebreide uitleg.

Kruif op 16 juni 2018

"Goed!"
7.7 Keuken 8 | Service 8 | Sfeer 7

Altijd goed toeven hier

Floyd op 19 maart 2018

9.7 Keuken 10 | Service 9 | Sfeer 10

Heerlijk eten en grote gastvrijheid !
Voor herhaling vatbaar

Aty Root op 19 maart 2018

"Goed, gezellig en waar voor je geld"
9.3 Keuken 9 | Service 10 | Sfeer 9

Een prima restaurantweekmenu voor slechts € 27,50. En er viel nog genoeg te kiezen ook. De zaak zat zo goed als vol, maar de vriendelijke en ijverige bediening had alles goed onder controle. Het lekkere brood met olijfolie, boter, zeezout en kikkererwtentapenade vooraf is altijd iets om je op te verheugen. De gerechten waren heerlijk en ruim voldoende. We komen zeker terug!

Hans op 11 maart 2018

10.0 Keuken 10 | Service 10 | Sfeer 10

Heerlijk gegeten. een goed 5 gangen diner met bijpassende drankjes. Uiterst vriendelijk personeel.sfeer is prima maar ligt natuurlijk ook aan jezelf wat je er van maakt.
Jammer dat we gehaast weg moesten omdat we het laatste voetpontje moesten halen om 10.55 uur waar we onze camper hadden staan.
Als we Deventer weer aandoen is dit zeker iets om nog eens te doen.

Henny Hoefakker- de Groot op 04 februari 2018

Plattegrond Alle restaurantdeals in Deventer e.o.

Toon telefoonnummer

Over Chez Antoinette

Keuken: Mediterraan, Portugees

Welkom bij restaurant Chez Antoinette in Deventer. De kaart van Chez Antoinette is gebaseerd op vier pijlers: Portugal, het seizoen, de tijdsgeest en hun goede humeur. Het is duidelijk dat de Portugese keuken als een rode draad door de menukaart loopt. De authentieke smaak van deze keuken komt tot uitdrukking in haar eenvoud en puurheid. Naast een uitgebreide à la carte kaart biedt Chez Antoinette je een aantal wisselende menu's aan.

RESERVEER RESERVEER
Alle restaurantdeals in Deventer e.o.

Veelgestelde vragen

Tijdens de Nationale Restaurant Week kun je heerlijk genieten van een fantastisch 3-gangen diner bij de beste 500 restaurants van Nederland, vanaf slechts € 29,95 per persoon. De Nationale Restaurant Week wordt 2 keer per jaar georganiseerd, in het voorjaar en in het najaar.

Van elke reservering ontvang je binnen enkele minuten een bevestiging op het door jouw opgegeven email adres. Niets ontvangen? Kijk dan even in je spambox.

Ja, restaurants houden altijd rekening met eventuele dieetwensen.

Je kan je dieetwensen aangeven bij de opmerkingen op het reserveerformulier.

Bij de meeste deals zijn drankjes zijn niet inbegrepen.

Sommige restaurants bieden een all-in arrangement aan waarbij duidelijk wordt aangegeven welke drankjes wel zijn inbegrepen.

Geen probleem.

Indien je een account bij ons hebt aangemaakt kun je op je account inloggen en de reservering zelf eenvoudig wijzigen.

Heb je geen account? Klik dan op de link van de bevestigingsmail van je reservering.

Ja, je kunt altijd gratis annuleren.

Indien je een aanbetaling hebt gedaan kun je tot 24 uur voor je reservering annuleren. Het door jou aanbetaalde bedrag wordt dan automatisch op je rekening terug gestort. Let op: als je minder dan 24 uur van tevoren annuleert houdt het restaurant je aanbetaling om de kosten van de tafel te dekken. Wij staan hier los van, problemen die hierdoor veroorzaakt worden moeten in communicatie met het restaurant opgelost worden.

Je kunt je reservering annuleren vanuit de bevestigingsmail: Klik op reservering beheren in de mail en klik op de knop reservering annuleren. Als je een account hebt aangemaakt, kun je dit ook gemakkelijk doen door naar 'mijn reserveringen' te gaan. Je kunt ook contact met ons opnemen op telefoonnummer (020) 486 67 29 of per email via hello@diningcity.nl.

Partners

Diningcity Restaurant Deals

Ja, ik wil elke week wel korting op restaurants ontvangen!

Populaire steden

Bekijk alle restaurants
Restaurant aanmelden

Bent u restaurant eigenaar en vindt u dat uw restaurant ook op Diningcity hoort? Meld u zich dan nu aan!

Gratis aanmelden

Alle steden